Награды, завоёванные Еленой и Максимом на чемпионатах

Досягнення Олени і Максима Канарських на чемпіонатах з перукарського мистецтва

Олена та Максим Канарські брали участь та неодноразово ставали переможцями українських та міжнародних конкурсів, які проводились під егідою Спілки перукарів України (СПУ), Спілки перукарів та косметологів Росії (СПКР) та ОМС – Всесвітньої Організації Перукарів. Загалом Олена та Максим взяли участь більш ніж у 25 чемпіонатах. Нижче ви можете ознайомитися з переліком перемог Олени і Максима.

Елена с коллегой по команде после победы в Риге. Елена с моделью.

Олена Канарська входила до складу Збірної команди України з перукарського мистецтва. Була двічі відмічена грамотами Солом'янської районної адміністрації и. Києва за розвиток конкурсного руху і вклад у перукарське мистецтво.

Олена і Максим зазвичай виступали у самій складній номінації перукарських чемпіонатів – Технічній категорії (жіночі зачіски).

Елена и Максим после победы. Медали и награды.

Перемоги в Технічній категорії вважаються найпрестижнішими для перукарів. Зайнявши призове місце у цій категорії на міжнародних змаганнях, майстер підтверджує кваліфікацію «Майстер-модельєр міжнародного класу». Для успішного виступу в Технічній категорії майстру необхідно зробити дуже складні стрижку та фарбування волосся моделі, виконати складну повсякденну зачіску на моделі, а потім гармонійно перетворити її на вечірню зачіску. Крім того, коли Олена і Максим виступали, у цій категорії був і третій вид роботи – повторення на моделі складної повсякденної зачіски тільки за допомогою фена. Зачіска створювалася руками, ніякі препарати для укладання та фіксації волосся при цьому не застосовувалися. На даний час третій вид робіт у Технічній категорії виключили, зробивши змагання менш напруженими для учасників.

Модель, на которой Елена победила в Риге и стала мастером-модельером международного класса.

Основні перемоги Олени Канарської, стилиста, майстра-модельєра міжнародного класу

2004 рік - Гран-прі у Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

2003 рік - 1 місце у Технічній категорії (жіночі зачіски) і Гран-прі Colour Award за складність фарбування на International Londa Hairstyling Festival в м. Рига, який проводився під егідою ОМС. В Чемпіонаті приймали участь представники больш 10 країн Східної і Західної Європи та Азії – Германії, Латвії, Литви, Швеції, Естонії, Росії, України, Китаю, Казахстану та інших. Саме перемога у Чемпіонаті такого рівня надає звання майстра модельєра міжнародного класу.

2001 рік – дипломант Чемпіоната Східної Європи.

2001 рік – дипломант Відкритого чемпіоната Москви.

2001 рік – дипломант Чемпіоната  Росії.

2000 рік – 2 місце в Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

1999 год – 2 місце у Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

Максим с моделью на Чемпионате Украины. Вечерняя причёска на модели.

Основні перемоги Максима Канарського, стилиста, майстра-модельєра

2004 рік – 2 місце в Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

2003 рік – 2 місце в Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

2003 рік – 4 місце в категорії Весільні зачіски (жіночі зачіски, юніори) на Чемпіонаті «Кубок Києва» під егідою СПУ.

2003 рік – 1 місце і спеціальний приз «Відкриття року» на Першому міжнародному чемпіонаті «Beauti Time».

2002 рік – 1 в Технічній категорії (жіночі зачіски) на Чемпіонаті «Кубок Києва» під егідою СПУ.

2001 рік – 1 місце в Технічній категорії (жіночі зачіски, вечірній стиль) і 2 місце в Технічній категорії (жіночі зачіски, класичний стиль) на Чемпіонаті України під егідою СПУ.

Модель Елены на Чемпионате Украины. Награда в Риге за окрашивание. После победы на Чемпионате Украины. После победы на Чемпионате Украины. Модель на тренировке. Модель на тренировке. Работа выполнена только с применением фена.

Клікніть для збільшення


Із «Передмови» до книги Олени Канарської «Підготовка перукарів до конкурсів».

…Прагнення самореалізації через змагання – одне з сутностей людської натури. Конкурси – це можливість реалізувати свій творчий потенціал. Саме у змаганні, за найвищої напруги сил, встановлюються рекорди та створюються шедеври. Професійні конкурси – це ще й можливість піднятися на нові щаблі майстерності та кар'єрних сходів.

У багатьох країнах світу існує та розвивається конкурсний рух фахівців б'юті-індустрії. Багато перукарів, майстрів манікюру та візажистів беруть участь у професійних конкурсах та чемпіонатах. Ці змагання цікаві, видовищні та красиві. Вони сприяють розвитку моди, зростанню професійного рівня фахівців, розвитку галузі побутового обслуговування у якісному напрямі.

Великі українські чемпіонати, що проводяться під егідою Союзу перукарів України, та міжнародні конкурси, що проводяться під егідою ОМС – Всесвітньої Організації Перукарів, привертають увагу не лише колег учасників змагань, а й директорів салонів краси, представників компаній-виробників продукції для б'юті-індустрії, засобів інформації, а також простих глядачів, які є клієнтами салонів краси.

Переможці професійних змагань здобувають авторитет та повагу колег, популярність серед потенційних клієнтів. А також одержують привабливі пропозиції про високооплачувану роботу від директорів великих салонів краси або пропозиції стати технологами або топ-стилістами відомих марок професійної косметики.

Ряди учасників чемпіонатів постійно оновлюються за рахунок молодих спеціалістів, які приходять у б'юті-індустрію та прагнуть заявити про себе, увійти до еліти професіоналів. Практично кожен учасник конкурсу хоче не просто взяти участь, а піднятися на п'єдестал пошани вже на своєму першому змаганні, сподіваючись, що Фортуна буде до нього прихильною.

Але щоб стати призером, одного успіху мало. Миті перемоги передують роки шліфування професійної майстерності та багато місяців завзятих тренувань, що ведуться за жорсткими та напруженими графіками. Саме ця тривала та планомірна робота є запорукою успіху.

Для правильної організації процесу підготовки до конкурсів майстер повинен мати не лише профільні знання за своєю спеціальністю, а й уміння вибудувати сам процес підготовки. Можна сказати, що майстер повинен навчитися бути директором для себе, змушувати і примушувати себе до планомірної роботи. Якщо він цього не зуміє зробити, то з високою ймовірністю звинувачуватиме у своїх невдачах будь-кого – колег, тренера, «несправедливих» суддів, модель, випадок… Але забуватиме про головного винуватця провалу – себе самого.

Участь у конкурсі вимагає від майстра значної тривалої фізичної та моральної напруги, вкладення солідних фінансових коштів. І не завжди ці зусилля та витрати окупаються результатом. І програш може призводити майстрів до нервових зривів, зневіри у свої сили, вироблення думки, що результати конкурсів підсуджуються. Крім того, втрата фінансів, витрачених на підготовку до змагань, не тільки не додає позитивних емоцій, а й у випадку, якщо майстра спонсорував салон, може погіршити стосунки з директором салону краси. Отже, якщо майстер навчиться правильно організовувати процес підготовки до конкурсу, економно та доцільно витрачати кошти, вміло вибудовувати стосунки з учасниками тренувального та змагального процесу, то він не лише психологічно легше перенесе програш, але навіть його розглядатиме як нехай неприємний, але необхідний проміжний результат на шляху до успіху.

Майстер не візьме завищені зобов'язання перед спонсором і не розчарує його. Майстер не опустить руки від поразки, а зможе знайти та проаналізувати власні помилки, виправить їх, мобілізується та досягне успіху на наступних змаганнях. Для того щоб зробити підготовку молодих перукарів до конкурсів більш системною та продуманою, пропоную розповідь про комплексну підготовку майстра до конкурсу з позиції менеджменту цього процесу. І в цій книзі я розгляну всі етапи на прикладі підготовки перукаря до конкурсу в номінації «Технічна за міжнародними правилами». Але загальні правила та порядок підготовки цілком застосовні для організації підготовки до виступу у будь-якій номінації.

Матеріали Олени та Максима Канарських (Елена Канарская и Максим Канарский)