Парикмахерская Парикмахер делает укладку

Перукарські послуги. Ціни

Ми  надаємо послуги стиліста і перукаря високого рівня складності і високої якості.

У нашій студії надаються наступні послуги:

  • підбір стилю чи створення образу;
  • жіночі стрижки і укладки;
  • чоловічі стрижки и укладки;
  • дитячі стрижки;
  • складні фарбування;
  • виправлення проблем фарбування волосся від багаторазових нерівномірних фарбувань (видаленнч плям і повернення до натурального кольору волосся);
  • лікування волосся і шкіри голови;
  • весільні зачіски, святкові і вечірні зачіски;
  • високоякісна біо-завивка і вирівнювання волосся, а також інші види робіт.

Салон парикмахерская Парикмахерская - кресла

Для роботи використовуються препарати компаній L’Oreal, WELLA, Paul Mitchell, Eugene Perma і інших надійних виробників, що дозволяє оптимально підбирати ціни на послуги і забезпечувати необхідну якість послуг.

Ми використовуємо виключно перевіреня препарати. Всі препарати, що використовуються у студії, ми попередньо перевіряємо на собі.

В студії використовується професійне перукарське обладнання компанії Welonda.

Деякі види робіт, які можуть завдати шкоди волоссю клієнтів або навіть його здоров'ю, не виконуються. Просимо всіх відвідувачів поставитися з розумінням до цього обмеження та довіряти нашому досвіду.

Причёска от наших мастеров Укладка от наших мастеров.

Пропонуємо вам ознайомитися з ориєнтовними цінами на перукарські послуги.

Перукарські послуги

Ориєнтовні ціни на послуги студії Канарської О. і Канарського М.

Стрижка чоловіча + укладка

Від 500 грн.

Стрижка жіноча + укладка

Від 700 грн.

Фарбування коренів волосся + тонування по довжині

Від 1500-2000 грн.

Зміна кольору

Від 3000-5000 грн. 

Фарбування з частковим освітленням

Від 2500-3500 грн.

Фарбування Аirtouch

Від 3500-5000 грн.

Фарбування складне мультиколор

Від 3500-4500 грн.

Прайс-лист є орієнтовним і не може бути основою для розрахунків за послуги у студії. Точна вартість робіт, яка залежить від об'єму робіт та вартості застосованих препаратів, визначається під час відвідування студії клієнтом.

Модель. Работа мастеров салона.


Зі статті Максима Канарського «Проблеми непрофесійного застосування споживачами професійної косметики і препаратів для перукарів».

 …У багатьох магазинах Києва продаються професійні препарати для догляду за волоссям, лікування, виконання укладок та фарбування. І у споживачів складається враження, що, придбавши такі препарати, вони зможуть самостійно виконувати ті роботи, які виконуються фахівцями в салоні краси. Або отримати кращий ефект, ніж застосовуючи препарати побутових серій, які розраховані на застосування непрофесіоналами при домашньому догляді. Чи так це? Відповідь досить проста. Наявність професійного інструменту чи препаратів НЕ РОБИТЬ людину професіоналом. Професіоналом його робить наявність знань про застосування, наявність значного багаторічного практичного досвіду для точного розуміння нюансів застосування, обмежень та можливих побічних ефектів. Застосування дійсно професійного препарату неспеціалістом не дасть кращого ефекту, ніж застосування хорошої побутової косметики для догляду за волоссям, лікування чи фарбування.

Для чого тоді в магазинах продаються професійні препарати для перукарів простим споживачам?! Відповідь ще простіше: збільшення збуту. Купівля та використання препарату, названого професійним, викликає велику впевненість у споживача у отриманні потрібного якісного результату за меншу вартість. Адже складається враження, що тепер взагалі можна обходитися без майстрів салону краси. І споживач швидше ухвалює рішення про купівлю професійного препарату. Що ж чекає на споживача далі? Розповім про кілька варіантів розвитку подій, які спостерігав у своїй практиці.

Варіант 1. Споживача взагалі не отримає нічого ні поганого, ні хорошого.

Як нічого? А так. Бо споживачу продали побутовий препарат, на упаковці якого написано безпідставно, що він «професійний». А склад препарату та його властивості відповідають побутовій косметиці. При використанні такого препарату нічого поганого зі споживачем статися не повинно. Наприклад, одна з моїх клієнток показала професійний препарат, який придбала для зміцнення волосся. Вивчення хімічного складу не виявило компонентів, які давали б підстави назвати препарат професійним.

Варіант 2. Виникнуть дрібні проблеми через нерозуміння технології застосування дійсно професійного препарату.

Це відбувається в тому випадку, якщо склад препарату містить додаткові компоненти або звичайні компоненти в таких кількостях, що для їх застосування потрібно набити руку, на практиці багаторазово відчути ефекти, створювані препаратом. Наприклад, можна придбати в магазині справді професійний лак для волосся. І як це нерідко буває, жінка може спокуситися на покупку лаку сильної фіксації, оскільки він «сильний», а коштує трохи дорожче, ніж «нормальний», тобто. створюється враження солідного виграшу у покупці. Цим лаком можна повсякденно користуватися в побуті для фіксації звичайного укладання і не помічати ніяких незручностей, застосовуючи лак у незначній кількості. Але якщо з цим лаком непрофесіонал візьметься робити вечірнє або вишукане укладання, то тут його може чекати неприємний сюрприз - він просто надмірно залакує, склеїть волосся. Розповім реальний випадок. До нашого салону прибігла заплакана наречена, у якої до РАГСу залишалося всього півтори години часу. Її зачіска була в жахливому стані, наче її залили клеєм. Виявилося, що наречену вмовила подружка не звертатися до салону, а зробити зачіску вдома. І ця подружка взяла лак сильної фіксації, яким і залила волосся до неподобства. Наречену ми, звичайно, врятували, вона поїхала через годину щаслива і прекрасна, але ж цього нервування можна було уникнути. Складне укладання або зачіска виконується професіоналом у кілька етапів, на яких можуть застосовуватись лаки різної сили фіксації. Спершу - слабші, щоб можна було при необхідності легко вичісати залаковане пасмо волосся і перевкласти його в гармонійнішу лінію. Потім, ближче до закінчення укладання, може застосовуватися лак середньої сили фіксації. І тільки повністю завершена зачіска може фіксуватись лаком сильної фіксації. І то далеко не завжди, щоб не було ефекту залакованості, зліплення пасм. Наприклад, коли ми з Оленою Канарською виступали на конкурсах, то випробували понад 40 різних лаків від 9 виробників косметики, аж поки навчилися точно розуміти нюанси їх застосування та прогнозувати результат.

 Варіант 3. Виникнуть серйозні проблеми.

Такі варіанти розвитку подій можуть виникнути, якщо професійні препарати мають великі дози діючих речовин, або розраховані на комплексне застосування у складі групи препаратів і при недотриманні технології або їх послідовності застосування можуть давати побічні ефекти. Наприклад, одна з моїх клієнток придбала професійний препарат для зміцнення волосся. Через те, що в інструкції до зарубіжного препарату фірма-продавець зробила неточний переклад технологічної особливості застосування, клієнтка використовувала препарат надміру часто і замість покращення стану волосся отримала суттєве погіршення. Коли вона прийшла на консультацію з приводу цієї проблеми, то тільки з чистого випадку згадала про застосування препарату, адже вона ніяк не пов'язувала погіршення з невірним застосуванням. Визначивши причину погіршення – передозування (мені було відомо про цю особливість препарату, тому що ми використовували його в салоні та пройшли відповідне навчання), – я запропонував інші препарати, і ми за два місяці суттєво покращили становище. А щодо «препарату-погіршувача» я швиденько передзвонив фірмі-продавцю і етикетки на упаковках були терміново виправлені.

…Додатково хочу торкнутися ще однієї теми – виникнення плям від багаторазових складних фарбувань та радикальні зміни кольору волосся після тривалих фарбувань. Виконати складну процедуру усунення плям або радикального перефарбування вдома без шкоди для волосся непрофесіоналу не вдасться. Наш салон краси вже багато років спеціалізується на цих складних роботах, і не завжди ми самі можемо допомогти клієнткам позбавитися таких проблем за один раз. У багатьох дуже складних випадках процес усунення плям або зміни тону забарвлення може займати до двох місяців і проводитися в кілька етапів, щоб знизити дію препаратів, що травмують, на волосся, яке вже й так ослаблене. Хочу відзначити, що в нашому салоні ми виконуємо фарбування відрослих коренів волосся клієнток за наявності складного фарбування шляхом фарбування тільки коренів, щоб максимально зберігати волосся здоровим. Така робота потребує тривалого часу та високої кваліфікації перукаря. І коштує дорого, але ефект і якість окупаються сторицею – клієнтки задоволені виглядом здорового волосся…

Витяги зі статей «Актуальні чоловічі та жіночі стрижки 2014 року» та «Як зробити високу вечірню або весільну зачіску на короткому волоссі».

…Короткі стрижки досить популярні через простоту догляду. Але багато жінок хотіли б для урочистих випадків мати високу зачіску. Для створення вечірніх зачісок, весільних зачісок або зачісок для випускних вечорів на основі короткої стрижки можуть застосовуватися прикраси та постижі з натурального або штучного волосся. Постижами можна тимчасово подовжити волосся клієнтки і створити вишукану зачіску потрібної форми. А після заходу постижі легко знімаються…

...Добре виконана жіноча стрижка має одну перевагу – при відростанні волосся форма стрижки повністю зберігається на термін до 6 місяців. А градуйована стрижка вимагає досить мало часу виконання укладання.

…Для збереження здоров'я волосся їхнє забарвлення після відростання коренів виконується не на всю довжину, а лише дофарбовується коріння. За наявності складного малюнка у фарбуванні коріння волосся забарвлюється у суворій відповідності до попереднього малюнка. Це досить складний і трудомісткий процес, але при ньому волосся травмується значно менше, особливо в тому випадку, коли виконується освітлення волосся.

…Чоловічі стрижки та укладання досить різноманітні. Хоча основною довжиною волосся залишається коротка, у форму стрижки вносяться додаткові нюанси різної довжини чубчика. Основним критерієм вибору чоловічої зачіски є зручність та простота догляду, але все більше чоловіків стають схильними до щоденного застосування укладальних засобів...

 З матеріалів Максима Канарського та Олени Канарської (Елена Канарская и Максим Канарский).