Парикмахер и визажист салона выполняют свадебный макияж и причёску невесте.

Візаж. Весільний макіяж. Нарощування вій. Орієнтовні ціни

У нашій студії ви можете отримати якісні послуги візажиста.

Візаж може стати доповненням вашого щоденного стилю, або може бути виконаний як частина вечірнього чи весільного образу.

У особливих випадках – для весіль чи заходів з приводу значних подій – візаж може бути виконаний вдома у клієнта. Ця послуга візажу надається за попередньою домовленістю не менше ніж за 5 днів до заходу, щоб був час на обговорення образу та підготовку до проведення робіт.

Візаж виконується із застосуванням професійної косметики відомих марок Make-up Atelier, Cinecitta, Kent`s, Dermika. 

Візажист нашої студії займається викладацькою діяльністю. Вона може навчити вас основам правильного щоденного макіяжу.

Пропонуємо вам ознайомитися з орієнтовними цінами на наші послуги. 

Послуги візажиста

Орієнтовні ціни

Денний макіяж

300 грн.

Вечірній макіяж

400 грн.

Весільний макіяж

500 грн.

Ескіз макіяжу перед заходами

300 грн.

Фарбування брів

50 грн.

Фарбування вій

50 грн.

Коригування і моделювання форми брів

50 грн.

Нарощування вій

700 грн.

Прайс-лист з цінами є виключно ориєнтовним і не може бути використаний для кінцевих розрахунків вартості послуг у студії. Точна вартість послуг, яка залежить від складності роботи і вартості використаних препаратів і витратних матеріалів, визначається під час відвідування студії клієнтом.


Зі статті Олени Канарської-Карпілової «Візажист у салоні краси».

 …Може здатися, що значення візажиста в салоні краси менш значуще для загального результату, ніж значення майстрів інших спеціалізацій, бо дохід від його роботи менш суттєвий. Мені здається, що це не зовсім правильно. Так, візажист у загальному обсязі доходів салону приносить менше грошей, але він бере участь у роботі з клієнтками у найвідповідальніших випадках – при обслуговуванні наречених та випускників, моделей для зйомок, створенні урочистих образів, при доповненні вечірніх зачісок відповідним макіяжем. Саме таке комплексне та швидке обслуговування у салоні краси високо цінується клієнтами. Тому хороший візажист у салоні краси у Києві стає нормою.

Що ж повинен вміти візажист салону, які якості має? Найважливіша якість – це гарна професійна підготовка. Вона включає як знання прийомів візажу, знання препаратів, так і художню освіту хоча б початкового рівня. Без художньої підготовки фахівець макіяжу не зможе повною мірою відчути лінії обличчя клієнта, освоїти роботу зі світлом та тінню. Без цього візаж матиме «механістичніший» характер, буде помітна його присутність на обличчі клієнта. Друга якість – швидкість. Візажист має бути швидким. Оскільки він зазвичай завершує створення образу клієнта, то дуже часто майстру макіяжу доводиться діяти за умов обмеженого часу. І тут вже доводиться максимально швидко пристосовуватися, починаючи працювати паралельно з перукарем або майстром манікюру, який у цей час свою роботу завершуватиме. Третя якість – психологічна стійкість. Потрібно вміти пристосуватися і до працюючого паралельно колеги, який вважає, що візажист крутиться під руками і заважає, і до клієнта, який може нервувати чи давати поради та «цінні вказівки». І треба вміти з усмішкою виходити з будь-якої ситуації, якою б напруженою для візажиста вона не була.

…Дуже важливо мати професійні набори косметики та препаратів для макіяжу. Зручні професійні пензлі, легкий, але місткий кейс, широка палітра кольорів тіней для повік, тональних кремів і пудри сильно економить час і дозволяє творити, «малюючи» обличчя клієнтки. А не викручуватись, вигадуючи, як досягти потрібного ефекту, якщо немає гарного набору косметики. Це особливо важливо для вікового макіяжу, коли шкіра має значну кількість зморшок...

З матеріалів Олени та Максима Канарського (Елена Канарская и Максим Канарский).